Хочешь стать автором?

Габріелла Массанга та 5 канал запрошують зустріти День Святого Миколая у родинному колі!

den-svyatogo-mikolaya-2018

18 грудня о 17:00, у ресторані «HARRY» (вул. Антоновича, 50) вже традиційно відбудеться благодійне свято «ВІР У ДИВО» до Дня Святого Миколая. Підтримка заходу здійснюється благодійним фондом Оксани Уткіної «Діти Квіти Життя».

Габріелла Массанга запрошує зіркових гостей програми «Сімейні зустрічі» та друзів на святковий концертний вечір усією родиною, аби подарувати маленьким учасникам справжнє Новорічне свято та допомогти дітям-метеликам. Збір коштів на лікування дітей з бульозним епідермолізом українська ведуча проводить вже вчетверте. Цього разу господиня вечора, хоче зібрати гроші, аби пошити дітям-метеликам спеціальний одяг. Адже, у людей, які мають це захворювання, настільки тонка і крихка шкіра, що їм необхідні не лише спеціальні ліки, а й одяг. ПОЖЕРТВУВАТИ

У програмі заходу виступи таких зірок: Сніжана Егорова, Андрій Кіше, Олена Гребенюк, Олександр Павлік, Ярослава Руденко, Аня Добриднєва, Діма Коляденко, Віка Коваленко, Андрій Бойко, продюсерський центр «Парадіз» та інші зірки. Крім того, гості свята зможуть насолодитися номерами ілюзіоніста та фокусника з цирку «Кобзов» , дитячим показом мод від українських дизайнерів, який організовує модельне агентство «LolaKids models».

На заході відбудеться благодійний аукціон в підтримку дітей-метеликів.

Відомі зірки будуть виставляти свої лоти на аукціон.

Кожен маленький гість благодійного свята отримає подарунок від Святого Миколая.

З нетерпінням чекаємо саме на ВАС 18 грудня о 17:00 у ресторані «HARRY», аби разом поВірити у Диво! Незабутні емоції та приємне спілкування у родинному колі гарантуємо!

Понравилась статья? Добавь в закладки браузера: Добавить в закладки
Вы можете оставить комментарий, или трэкбек со своего сайта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ответьте на вопрос *

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+