Хочешь стать автором?

Фестиваль «LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN Kid’s FASHION WEEK» стартує 19 квітня 2019 року у Києві.

zal-1 zal-2 zal-3

Головна культурна подія цієї весни – триденний фестиваль «LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN Kid’s FASHION WEEK» стартує 19 квітня 2019 року у Києві.

Мета акції – допомога дітям з онкозахворюваннями.

Показ мод, під час якого 50 українських дизайнерів та брендів презентують нові колекції дитячого одягу, взуття та аксесуарів, грандіозна виставка товарів і послуг від найкращих українських виробників, фестиваль дитячої творчості, зустрічі з юними блогерами, які вже мають мільйони переглядів на YouTube, і головне — благодійний концерт за участю популярних зірок української естради та їхніх дітей. Все це відбудеться в рамках святкування Дня народження хедлайнера дитячих видань України — журналу «LolaKIDS», якому виповнюється — 6 років!
Організатори заходу – Благодійний Фонд Оксани Уткіної «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ», журнал «LolaKIDS» та «LolaKIDS Models Agency».

«На зібрані на заході кошти, буде придбане спеціальне обладнання для державних дитячих лікарень у відділення інтенсивної терапії — «Інфузійні насоси», — зазначає засновник проекту «LolaKIDS FEST» та очільник благодійного фонду «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ» Оксана Уткіна. – Вже багато років ми не лише допомагаємо дітям проявляти себе і робити перші кроки в успішній кар’єрі — наші вихованці ростуть впевненими в собі, і вже в юному віці досягають величезних успіхів, — через творчість ми привертаємо увагу до проблем дітей, які найбільш за все потребують нашої допомоги та турботи. Кілька років тому я стала свідком, як кількамісячній дитині вручну “на око” ставили крапельницю з хімієтерапією. Це перегорнуло мій всесвіт. Лікарі і медичний персонал, які працюють в таких умовах, безперечно – віддані своїй справі люди, батьки – просто герої нашого часу, адже кожен знає, яких моральних і матеріальних зусиль наразі варте лікування дитини. Отже наша мета – допомогти оснастити лікарні необхідним, аби наші діти, маленькі українці, мали змогу отримувати гідне лікування, надію на життя. І кожен, хто бере участь у фестивалі, допомагає нам це зробити».

«LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN Kid’s FASHION WEEK»
19 квітня 15:00 – 21:00
20 квітня 10:00 – 21:00
21 квітня 10:00 – 20:00

«POCHAYNA Event Hall» м. Київ, вул. Степана Бандери, 23, ТРЦ «GORODOK», 3 поверх.
Конт.тел.організаторів: +38(099)148 83 13 +38(098)608 68 68

lolakids-vesna-2019

Понравилась статья? Добавь в закладки браузера: Добавить в закладки
Вы можете оставить комментарий, или трэкбек со своего сайта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ответьте на вопрос *

Адаптировал: Александр Божок, Бовкун Артем Google+